Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Austrii 2019-06-30
f1 - GP Austrii

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Hulkenberg: Zajmie parę lat, zanim Renault wróci do ścisłej czołówki

Udostępnij na Facebook
10.10.2018 10:33, autor: Aga Kaźmierczak, wyświetleń: 2302

Nico Hulkenberg zdradził ostatnio, że  osiągi Renault zmalały w ostatnim czasie, ale w porównaniu z tym, co widział, gdy dołączył do teamu, skok jest ogromny.

"W połowie stawki walka jest bardzo wyrównana i zacięta" - powiedział Nico Hulkenberg w wywiadzie dla L'Equipe. "Pozostałe zespoły bardzo się starały, aby utrudnić nam życie i nie wyglądaliśmy za dobrze, ale wciąż mamy dobry samochód i myślę, że możemy poprawić się w ostatnich czterech wyścigach sezonu i utrzymać czwarte miejsce."

"Czwarta pozycja to poprawa w stosunku do ubiegłego roku. Zmierzamy we właściwym kierunku. Widzę, jak ta ekipa się rozwija dzięki inwestycjom, jakie poczyniło Renault. Poprawie uległy pomieszczenia, sprzęt, jest więcej zatrudnionych osób, mamy większe zasoby. Wszystko, czego oczekujesz od producenta - jest."

"Naszą ambicją jest być zawsze na czele, walczyć o podium i zwycięstwa w ciągu kolejnych kilku lat, ale wciąż jesteśmy w fazie rozwoju. Myślę, że stworzyliśmy strukturę, na której możemy się budować w ciągu najbliższych kilku lat."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu