Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Austrii 2019-06-30
f1 - GP Austrii

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Vettel: Chcę prywatnej rozmowy z Verstappenem

Udostępnij na Facebook
10.10.2018 14:11, autor: Aga Kaźmierczak, wyświetleń: 2404

Sebastian Vettel stwierdził, że nie będzie angażował się w publiczną wojnę z Maxem Verstappenem. Niemiecki kierowca woli porozmawiać z nim na osobności.

Obaj kierowcy zaliczyli kolizję podczas wyścigu w Japonii. Sebastian Vettel w rozmowie z przedstawicielami mediów stwierdził, że nie ma zamiaru prowadzić publicznej wojny z zawodnikiem Red Bulla.

"Jest szybki, ale to jak wrócił na tor i wjechał w Kimiego nie pomaga. Nie chcę, by to zakończyło się w taki sposób, że będziecie pisać Seb powiedział to, a Max powiedział tamto" - powiedział Vettel.

"Porozmawiam o tym z nim, kiedy nadejdzie właściwa pora, więc wolę takie rozwiązanie. Ale zadajecie mi pytania, więc na nie odpowiadam."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu