Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Bahrajnu 2019-03-31
f1 - GP Bahrajnu
Częściowe zachmurzenie

22°C

18 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Stroll: Zostaję w Williamsie do końca roku

Udostępnij na Facebook
20.10.2018 10:45, autor: Aga Kaźmierczak, wyświetleń: 1584

Lance Stroll dokończy tegoroczny sezon w barwach Williamsa.

Wcześniej spekulowało się, że Lance Stroll opuści Williamsa jeszcze w tym roku i przejdzie do Force India. Dla przypomnienia, ekipę kupił ojciec kierowcy, dzięki czemu uratował ją od upadku.

"Za kulisami jest bardzo dużo polityki" - powiedział Lance. "Bardzo ciężko jest zerwać kontrakt w trakcie sezonu. Zmiana zespołu była kusząca, ale ostatecznie lepiej było trzymać się umowy."

Nie zostało to jeszcze oficjalnie potwierdzone, ale jest prawie pewne, że Stroll będzie zespołowym partnerem Sergio Pereza w Force India w przyszłym roku.

"Trzeba przerzucić kartkę na drugą stronę. Nie mogę się doczekać nowego rozdziału w swojej karierze w przyszłym roku" - potwierdza Lance. "Wspieram mojego ojca we wszystkich jego przedsięwzięciach, on wniesie świeżą krew organizacji."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu