Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2019-03-17
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Marko optymistycznie nastawiony do Hondy

Udostępnij na Facebook
31.10.2018 10:06, autor: Aga Kaźmierczak, wyświetleń: 1932

Doktor Helmut Marko twierdzi, że jest bardzo optymistycznie nastawiony pod względem szans na tytuł Red Bulla w sezonie 2019.

Po latach narzekania na Renault, topowy zespół F1 przesiada się na silniki Hondy. Wraz ze zmianą zasad aerodynamicznych Helmut Marko jest pewny przyszłości stajni.

"Mamy już dane pochodzące z nowych skrzydeł i są bardzo optymistyczne" - powiedział w wywiadzie dla Auto Motor und Sport.

Honda zmagała się z wielkimi trudnościami podczas współpracy z McLarenem. W tym roku producent poczynił spory postęp współpracując z juniorskim teamem Red Bulla.

"Spodziewamy się, że Honda będzie tylko 10 kilowatów za Ferrari i Mercedesem. Uważamy, że to można zrekompensować dobrym podwoziem" - powiedział Marko.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu