Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Abu Dhabi 2018-11-25
f1 - GP Abu Dhabi
Słonecznie

31°C

11 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Verstappen: Każdy czołowy kierowca wygrałby w tym bolidzie

Udostępnij na Facebook
31.10.2018 10:51, autor: Aga Kaźmierczak, wyświetleń: 2594

Max Verstappen jest zdania, że każdy czołowy kierowca wygrałby mistrzostwo świata w bolidzie Lewisa Hamiltona.

Lewis Hamilton w Meksyku zapewnił sobie piąty tytuł mistrza świata. Jak przyznał, tegoroczna walka o tytuł z Sebastianem Vettelem była dla niego najtrudniejszą w karierze.

Ale gdy zapytano Maxa Verstappena o to, co sprawiło, że Lewis był w tym roku tak dobry, powiedział: "Jego bolid!"

"Owszem, Lewis jest naprawdę dobrym zawodnikiem, ale Vettel mógłby wygrać mistrzostwo w jego bolidzie, podobnie jak Ricciardo. Ja też" - dodał kierowca Red Bulla.

Zdaniem doktora Helmuta Marko kombinacja Red Bull-Honda może pomóc im w podjęciu wyzwania jakim jest mistrzostwo w 2019 roku. Max stwierdził z kolei, że "stanie się to tylko z magicznym podwoziem". Realną szansę na tytuł Max upatruje dopiero w 2021 roku.


Wasze komentarze (11) Dodaj komentarz
~gość / 2018-11-04 11:03:50
~R129: [...] NIe wiem kto to Luis. Jezeli chodzi o Lewisa i bottasa to z tego co sie orientuje to ich bolidy roznia sie tylko numerem kierowcy.

A wiesz kto to Hamilton? cytuj
~R129 / 2018-11-03 19:29:53
~gość: [...] Max wyraźnie powiedział w bolidzie Luisa Hamiltona, a nie Bottasa.

NIe wiem kto to Luis. Jezeli chodzi o Lewisa i bottasa to z tego co sie orientuje to ich bolidy roznia sie tylko numerem kierowcy. cytuj
~gość / 2018-11-03 18:41:21
~R129: To ciekawe czemu bottas jest dopiero czwarty?! Sluchac nie moge tego czlowieka, najlepsze bylo jak kimi mial poczekac i puscic maxa wracajacego z pobocza.

Max wyraźnie powiedział w bolidzie Luisa Hamiltona, a nie Bottasa. cytuj
~Miki / 2018-11-01 16:35:48
Dał bym wszystkim w stawce na połowę sezonu np bolidy Ferrari i ustawienia takie same dla wszystkich i nich się wykażą by niemądry Max nie pierdzielił głupot cytuj
~gość / 2018-11-01 11:13:38
Z tą wypowiedzią Maxa jest jak z całą F1. Proste zdanie i taka też chce być F1 a cholernie skomplikowany temat.
Chłop dobrze gada ale .... w F1 nic nie jest proste.


cytuj
~gość / 2018-11-01 10:02:04
klaudiaF1: Guzik prawda. Red Bull w latach swojej dominacji też miał najlepszy bolid i jakoś Webber nie wygrywał tak często jak Vettel

Weber walczyłem Sebem o mistrzostwo do połowy sezonu chyba 2010? :) cytuj
21826klaudiaF1 [komentarzy: 572] / 2018-10-31 22:36:34
Guzik prawda. Red Bull w latach swojej dominacji też miał najlepszy bolid i jakoś Webber nie wygrywał tak często jak Vettel cytuj
~gość / 2018-10-31 18:40:16
~gość: Za Maxem nie przepadam ale ma w tym przypadku sporo racji. A Bottas 4 bo blokował rywali żeby kolega wygrywał. Pozwolili się ścigać to Niko wygrał.

To wtedy bottas powinien byc drugi. Zgadza sie ze pozwoolili scigac sie Niko ale wygral tylko raz i to wtedy kiedy bolid Lewisa kilkukrotnie w sezonie nie dojechal wogle do mety. To nie byla wygrana kolo w kolo, wystarczyla jedna awaria mniej i juz niko niebylby mistrzem. cytuj
~gość / 2018-10-31 18:13:46
Za Maxem nie przepadam ale ma w tym przypadku sporo racji. A Bottas 4 bo blokował rywali żeby kolega wygrywał. Pozwolili się ścigać to Niko wygrał. cytuj
~R129 / 2018-10-31 16:08:18
To ciekawe czemu bottas jest dopiero czwarty?! Sluchac nie moge tego czlowieka, najlepsze bylo jak kimi mial poczekac i puscic maxa wracajacego z pobocza. cytuj
~Rumburak / 2018-10-31 11:28:48
max to wielki talent - ale jednak równiez wielki buc! cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu