Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Bahrajnu 2019-03-31
f1 - GP Bahrajnu
Częściowe zachmurzenie

22°C

18 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Alonso: Zero tolerancji dla limitów toru

Udostępnij na Facebook
01.11.2018 17:32, autor: Aga Kaźmierczak, wyświetleń: 2477

Fernando Alonso powiedział, że wolałby zerową tolerancję na torze za przekraczanie jego limitów.

Przekraczanie limitów toru - temat rzeka. Raz przestrzegany, a raz przymyka się na to oko, co rodzi wiele kontrowersyjnych sytuacji i nerwów wśród kierowców.

"Wolę, gdy jest zerowa tolerancja" - powiedział Fernando Alonso. "W WEC przekroczyliśmy białą linię o jeden centymetr i skasowali mi czas okrążenia. Straciliśmy przez to PP. Znalazłeś się poza torem, kasują ci czas. Nie biorą pod uwagę, czy to błąd, czy korekta, czy czysty zysk na okrążeniu. Linia tam jest, przekroczysz ją to kasują czas. Robią tak w innych seriach i jest w porządku, więc jestem zadowolony z tego jak to działa."


Wasze komentarze (3) Dodaj komentarz
~gość / 2018-11-04 01:06:35
Dajcie ludzie spokój przekroczyć o milimetr tor pfff dla mnie jest to śmieszne że kasują czasy bo niema takiego robota który jadąc absolutne maksimum i na limicie nie wyjedzie gdzieś poza tor lekko nawet najlepszym się zdarzy jakis błąd w F1 takie coś było by nie do pomyślenia żeby z każdego milimetra rozliczać przy prędkościach rzędu 200-300 kmh.Powinna być że 2 kołami wyjechałeś i wtedy kasują w każdej serii za niedługo może tarki nie będzie można dotknąć:( to jest motorsport ja wole walke o każdy centymetr toru a nie by każdy jechał bezpiecznie i nie ryzykował cytuj
~R129 / 2018-11-02 17:04:15
celnik: Jeśli wyjazd poza tor powoduje przewagę czasową albo ułatwia wyprzedzenie to znaczy, że tor został źle zaprojektowany.

Zrobmy proste tory :) cytuj
celnik [komentarzy: 34] / 2018-11-02 14:52:32
Jeśli wyjazd poza tor powoduje przewagę czasową albo ułatwia wyprzedzenie to znaczy, że tor został źle zaprojektowany. cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu