Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Singapuru 2019-09-22
f1 - GP Singapuru
Pochmurno

29°C

13 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Force India chce awansu do TOP3

Udostępnij na Facebook
06.11.2018 17:19, autor: Aga Kaźmierczak, wyświetleń: 1545

Poważne plany w stajni Force India. Ekipa w przyszłym roku chce walczyć o TOP3. Czy nowe źródełko finansowe rodziny Stroll w tym pomoże?

Ekipa z Silverstone o mały włos nie ogłosiła w tegorocznym sezonie upadłości. Nagle na horyzoncie pojawił się Lawrence Stroll, który wybawił team z finansowych tarapatów.

"Bez wejścia Strolla nie dotrwalibyśmy do wyścigu w sierpniu" - powiedział Otmar Szafnauer, szef Force India w wywiadzie dla brazylijskiego Globo.

"Od 20 lat jestem związany z F1 i zaczęliśmy rozmawiać sześć miesięcy temu. Zdałem sobie sprawę z tego, że obaj jesteśmy Amerykanami i mamy podobny światopogląd i podobnie reagujemy na pewne rzeczy."

"Stroll chce przyspieszyć rozwój ekipy do maksimum, aby dotrzeć do czołowej trójki, dominującej."

"Chcemy walczyć o trzecie miejsce i myślę, że razem z Renault jesteśmy w stanie zbliżyć się do Ferrari i Mercedesa w przyszłorocznym sezonie."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu