Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Bahrajnu 2019-03-31
f1 - GP Bahrajnu
Częściowe zachmurzenie

22°C

18 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Carlos Sainz Jr. nie spodziewa się dużego wzrostu formy McLarena w 2019 roku

Udostępnij na Facebook
08.11.2018 09:17, autor: Paweł Kwiatkowski, wyświetleń: 1216

Carlos Sainz nie podziela optymizmu swojego ojca.

Hiszpan stwierdził, że nawet jeśli McLaren się poprawi to nie sądzi, że będzie wyżej niż w tym roku za kierownicą Renault.

Sainz powiedział agencji prasowej EFE, że jego marzenie o zwycięstwie w mistrzostwach świata jest jeszcze daleko i nie liczy na nie w przyszłym roku.

"Jeśli nie jeździsz w Ferrari lub Mercedesie, wygrana w mistrzostwach świata może być nieco trudna" - zażartował Hiszpan.

"McLaren miał trudny rok, w którym zdali sobie sprawę, że nie podążają we właściwym kierunku i należy coś zmienić" - tłumaczył Sainz.

"Myślę jednak, że pomogło im to zresetować swoje podejście i zacząć od zera - co oznacza, że ​​musimy być realistami i mieć świadomość, że w przyszłym sezonie prawdopodobnie będziemy walczyć o pozycje podobne do tych, o które walczę będąc teraz w Renault".

Niemniej jednak Sainz uważa, że przejście do McLarena nie jest złym posunięciem w jego karierze.
  Kierowca powiedział, że zespół Woking jest "bezpiecznym teamem", ponieważ jest "drugim najbardziej prestiżowym i utytułowanym zespołem w F1".

"Wszystkie firmy, wszystkie zespoły, wszyscy kierowcy przechodzą przez wzloty i upadki. McLaren jest na jednym z najniższych poziomów w swojej historii, ale wierzę, że będąc jednym z najlepszych zespołów w F1, będą wiedzieli jak odzyskać siły i powrócić do gry" - dodał.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu