Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Kanady 2019-06-09
f1 - GP Kanady
Częściowe zachmurzenie

16°C

13 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Verstappen: Jeśli przyjadą do mnie z psychologiem, to od razu go wyrzucę

Udostępnij na Facebook
13.11.2018 10:50, autor: Paweł Kwiatkowski, wyświetleń: 1795

Max Verstappen nie żałuje popchnięcia Estebana Ocona po niedzielnym Grand Prix.

Holender za to zachowanie dostał dwa dni prac społecznych na rzecz FIA, jako karę za 'niesportowe zachowanie'. Mimo ponownej dyskusji nad jego wybuchowym temperamentem i problemami z opanowaniem emocji, Verstappen nie poczuwa się do winy i nie zamierza nikogo przepraszać.

"Jestem po prostu zirytowany tym, że nie wygrałem" - powiedział kierowca Red Bulla w programie Peptalk na kanale Ziggo Sport.

Verstappen dodał, że to nie samo zdarzenie, a reakcja Ocona na ten incydent tak na prawdę wywołała jego gniew.

"Chciałem się dowiedzieć, co się tam z nim stało, a on po prostu uśmiechnął się szeroko i powiedział: 'Byłem szybszy od ciebie'. Nie przeprosił i nie przyznał się do błędu, a wręcz zareagował w przeciwny sposób" - powiedział 21-latek.

"Chciałem być pozytywnie nastawiony ze względu na moich mechaników, ale wtedy widzisz kogoś takiego, kto nawet cię nie przeprasza za to co się stało, a dodatkowo śmieje ci się w twarz".

"Nie spodziewasz się, że zostaniesz w taki sposób potraktowany przez marudera. Cieszę się, że nie było tu mojego taty" - powiedział Verstappen, którego ojciec [Jos] również słynie z wybuchowego temperamentu.


Niektórzy twierdzą, że reakcja Verstappena była spowodowana długą rywalizacją z Oconem w młodszych kategoriach.

Zapytany o to, Verstappen odpowiedział: "On nie jest moim konkurentem w Formule 1. Skupiam się na sobie i ludziach, których muszę pokonać".


Kolejny raz pojawiają się głosy, że Holender powinien skorzystać z pomocy psychologa, ale Verstappen kategorycznie upiera się, ze nie potrzebuje pomocy.

"Jeśli przyjadą do mnie z psychologiem, to od razu go wyrzucę".

"Musisz stać mocno na nogach - nie potrzebuję nikogo. W zasadzie mój ojciec jest dla mnie trochę jak psycholog" - uśmiechnął się Verstappen.

 


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu