Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Abu Dhabi 2018-11-25
f1 - GP Abu Dhabi
Słonecznie

31°C

11 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Marko: Ocon powinien dostać ban na jeden wyścig

Udostępnij na Facebook
13.11.2018 11:53, autor: Aga Kaźmierczak, wyświetleń: 764

Doktor Helmut Marko uważa, że Estebanowi Oconowi należał się ban na jeden wyścig za pozbawienie Maxa Verstappena zwycięstwa.

Ocon chciał się oddublować, więc zaatakował jadącego na czele Maxa Verstappena. Niestety, manewr zakończył się kolizją obu kierowców i zawodnik Red Bulla stracił przez to zwycięstwo. Esteban za spowodowanie kolizji dostał 10 sekund postoju na stanowisku serwisowym.

"Kierowca Mercedesa, któremu obiecano bolid na 2020 rok wpada na czołowy samochód. Niewiarygodne" - powiedział doktor Helmut Marko. "Powinni byli mu powiedzieć: to lider wyścigu, ma świeże opony, nie atakuj go."

"A potem ten idiota dostaje dziesięciosekundową karę. Spodziewałem się bana na jeden wyścig. Kierowca, który jest pod kontraktem Mercedesa spycha lidera poza tor. Później tylko 10 sekund postoju... Nie chcę tego dalej komentować, nigdy wcześniej nie widziałem czegoś podobnego."

"To jest niedorzeczne. Jeśli masz okrążenie straty to absolutnie nie możesz zbliżać się do walczących na czele. To idiotyczne!"

O komentarz w sprawie poproszono Toto Wolffa.

"W taki sposób doktor Marko widzi świat i tak to zostawię. Nie chcę brnąć w to na takim poziomie. Dopiero co zgarnęliśmy mistrzostwo wśród konstruktorów."


Wasze komentarze (1) Dodaj komentarz
21350srt [komentarzy: 41] / 2018-11-13 12:07:45
Nie usprawieliwam Esteba, ale Max powinien dostać ban na niejeden wyścig w dotychczasowej karierze. Nie można odebrać Maksiowi umiejętności i woli walki. Na pewno też z przyjemnością ogląda się często jego zmagania. Jednak do emocji i zachowania godnych mistrza do jakiego aspiruje i większośc mu wrózy to jeszcze bardzo daleko. Zresztą w przypadku miszczów RBR to juz trochę tradycja. Multi 2-1.
Natomiast spiskowa teoria dziejów przygotowana przez doktora "M" potwierdza tylko ten sposób myśłenia. cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu