Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2019-03-17
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Sirotkin rozczarowany decyzją Williamsa: Do końca wierzyłem, że zostanę

Udostępnij na Facebook
23.11.2018 08:48, autor: Aga Kaźmierczak, wyświetleń: 1670

Rosyjski kierowca żegna się ze stajnią z Grove, a wraz z nim odchodzą jego sponsorzy.

"Trudno jest mi uwierzyć w to co się stało" - powiedział Sergey Sirotkin po tym, jak potwierdzono Roberta Kubicę na sezon 2019. "Team powiedział mi o tym w środę wieczorem, ale zanim to się stało były spotkania z SMP. I jasne było, że najprawdopodobniej nie chcą kontynuacji."

"Wiedziałem już, w jakim kierunku to będzie podążało więc mogłem się przygotować na to co nastąpi, niemniej jednak to wciąż trudny dla mnie moment."

"Zawsze wierzyłem, że możemy odwrócić sytuację i być może uda mi się utrzymać swoje miejsce, ale nic się nie zmieniło, więc moje miejsce zniknęło."


Wasze komentarze (2) Dodaj komentarz
love_kubica [komentarzy: 32] / 2018-11-23 10:20:04
~Hmm: Zastanawialiście się jakie będzie w przyszłym roku malowanie bolidów? Jeśli się nie mylę, orlen będzie najwiekszym sponsorem stajni. Może będzie biało-czerwono?

Nie,nie będzie biało-czerwony cytuj
~Hmm / 2018-11-23 09:24:17
Zastanawialiście się jakie będzie w przyszłym roku malowanie bolidów? Jeśli się nie mylę, orlen będzie najwiekszym sponsorem stajni. Może będzie biało-czerwono? cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu