Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2019-03-17
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Bańka: Inwestowanie w Roberta jest jak najbardziej uzasadnione

Udostępnij na Facebook
30.11.2018 10:35, autor: Aga Kaźmierczak, wyświetleń: 2174

Krótko po potwierdzeniu Roberta Kubicy na stanowisku kierowcy wyścigowego Williamsa na sezon 2019, PKN Orlen i Williams potwierdzili nawiązanie współpracy.

Sponsoringu Kubicy w Williamsie bronił minister sportu, Witold Bańka w wywiadzie udzielonym w programie Wilkowicz Sam na Sam.

"Wiele firm odkryło, że lepiej sponsorować bezpośrednio sportowców, niż dawać pieniądze na sponsoring związków sportowych" - powiedział Bańka zachwycając się drogą Roberta do ponownego pojawienia się w stawce.

"Robert Kubica, Formuła 1 rozbudza emocje na całym świecie. Robert to jeden z najbardziej rozpoznawalnych nie tylko sportowców, ale także Polaków na świecie. Jego historia jest niesamowita, historia jego powrotu do ścigania. Inwestowanie w takiego ambasadora, w taką piękną historię jest uzasadnione."


Wasze komentarze (4) Dodaj komentarz
~R129 / 2018-12-01 08:08:51
~gość: do R129 człowieku szkoda to jest kasy wydanej na tych nieudaczników co kopią piłkę jedynie poza Robertem L. i Kubą a żal ci dupsk... ściska że Kubica jest nadzwyczajnym kierowcą I ODZYSKAŁ ZDROWIE I NIE ODSTAJE OD INNYCH KIEROWCÓW PO PROSTU JESTEŚ ZBYT mały ali...

Rozumiem ze takie pustaki jak Ty nie umieja czytac ze zrozumieniem, no coz ja Cie tego uczyc nie bede. Nie pisalem ze szkoda kasy na kubice tylko ze sa jeszcze inne dziedziny sportu ktore sa mocna zaniedbane. To raczej refleksja dla rzadzacych. Apropo malego to Twoj chlopak cos wspominal. cytuj
~gość / 2018-11-30 20:40:08
do R129 człowieku szkoda to jest kasy wydanej na tych nieudaczników co kopią piłkę jedynie poza Robertem L. i Kubą a żal ci dupsk... ściska że Kubica jest nadzwyczajnym kierowcą I ODZYSKAŁ ZDROWIE I NIE ODSTAJE OD INNYCH KIEROWCÓW PO PROSTU JESTEŚ ZBYT mały
ali...cytuj
~Songo / 2018-11-30 18:09:59
"Trenują po szopach" - czyli najpierw trening mają szopy :) cytuj
~R129 / 2018-11-30 14:45:40
Szkoda ze nie ma dla lekkoatletow ktorzy zdobywaja zlote medale i trenuja po szopach. cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu