Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2019-03-17
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Verstappen: Żałuję, że nie dane mi było powalczyć z Fernando

Udostępnij na Facebook
30.11.2018 10:50, autor: Aga Kaźmierczak, wyświetleń: 2556

Max Verstappen ubolewa, że nie dane mu było powalczyć z Fernando Alonso. Dla Hiszpana był to ostatni sezon F1 w karierze.

Holender dorastał obserwując poczynania Michaela Schumachera i Fernando Alonso. Gdy już dostał się do F1, nie dane mu było powalczyć z Hiszpanem, bo ten zaczął obstawiać tyły stawki.

"Szkoda, że nigdy nie byłem w stanie stawić mu czoła" - powiedział Max. "Był w F1, gdy ja się tam dostałem, ale nigdy nie byłem w stanie z nim powalczyć, ponieważ był na tyłach stawki z powodu problemów, które mieli. To coś, czego żałuję."

"Ścigałem się z Sebastianem, Ścigałem się z Lewisem i to było wspaniałe doświadczenie, ale nigdy nie ścigałem się z Fernando, a on zawsze walczył z innymi, gdy oglądałem wyścigi w telewizji."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu