Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Niemiec 2019-07-28
f1 - GP Niemiec
Pochmurno

21°C

5 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Williams: Rola rezerwowego była dla Kubicy kluczowa

Udostępnij na Facebook
02.12.2018 20:12, autor: Aga Kaźmierczak, wyświetleń: 3140

Claire Williams przyznała, że kluczowa w zakontraktowaniu Roberta Kubicy była jego rola kierowcy rezerwowego w sezonie 2018.

Rola kierowcy rezerwowego pozwoliła Robertowi Kubicy na przejechanie cennych kilometrów w piątkowych sesjach treningowych, jednocześnie pokazując swoje możliwości.

"Jedną z rzeczy, które robią na mnie największe wrażenie jest fakt, że nie daliśmy mu miejsca wyścigowego na ten rok, ale przyjął rolę rezerwowego i myślę, że to dużo mówi o jego osobowości" - powiedziała Claire Williams.

"Pracował z zespołem za kulisami, dał mu nieocenione doświadczenie, które pozwoliło mu na zajęcie fotela kierowcy wyścigowego w przyszłym roku."

"Zna wszystkich w teamie, dobrze się z nimi dogaduje, jest oddany, spędza dużo czasu w fabryce, aby pomóc nam w osiągnięciu naszego wyniku, jest absolutnie gotowy."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu