Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2019-03-17
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Magnussen senior: Kevin ustabilizował swoją pozycję, jest lubiany

Udostępnij na Facebook
04.12.2018 08:51, autor: Aga Kaźmierczak, wyświetleń: 2646

Ojciec Kevina Magnussena przyznał, że cieszy się z faktu, iż jego syn ustabilizował w końcu swoją pozycję w stawce.

Kariera Kevina Magnussena dotychczas była bardzo zachwiana. Epizod w McLarenie, później Renault by w końcu wylądować w Haasie. Ojciec Kevina, Jan, także ma na swoim koncie starty w F1. Jak przyznał, cieszy się z faktu, że jego syn znalazł stabilizację.

"Jestem bardzo dumny" - powiedział Jan w wywiadzie dla magazynu BT. "Najbardziej cieszy mnie to, że ugruntował swoją pozycję w F1, a ludzie go szanują. Miło to widzieć."

Niestety do Kevina przylgnęła łatka "złego chłopca" po licznych kolizjach z kierowcami, w tym z Fernando Alonso. Jan twierdzi, że to nie do końca prawda.

"Wszystko jest dla niego spokojniejsze, Kevin wyrobił sobie nazwisko na padoku, gdzie jest bardzo lubiany" - powiedział. "Fernando może go nie lubić, ale nie martwię się o to."


Wasze komentarze (1) Dodaj komentarz
ataman80 [komentarzy: 52] / 2018-12-04 14:32:13
"Najbardziej cieszy mnie to, że ugruntował swoją pozycję w F1, a ludzie go szanują. Miło to widzieć." ha ha szanują go chyba w domu :)
cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu