Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2019-03-17
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Ferrari wygrałoby z Hamiltonem w składzie

Udostępnij na Facebook
04.12.2018 17:28, autor: Aga Kaźmierczak, wyświetleń: 3179

Były prezes Ferrari, Luca di Montezemolo stwierdził, że gdyby w składzie Scuderii jeździłby Hamilton, ekipa świętowałaby zdobycie mistrzostwa.

Czy Lewis Hamilton to jedyny słuszny wybór gwarantujący mistrzowską koronę? Idąc tokiem myślenia byłego prezesa Ferrari to tak.

"Dla Lewisa był to najlepszy sezon od czasu debiutu" - powiedział Luca di Montezemolo w wywiadzie dla radia Rai.

"Miał momenty słabsze i kryzys. Myślę, że gdyby jeździł w Ferrari to też by wygrał. Mówię to nie po to, by pomniejszyć zasługi Vettela, który ma wszelkie możliwości by odbudować wyniki z konkurencyjnym samochodem."

Montezemolo stwierdził, że utrata tytułu nie była winą Sebastiana.

"Obecne Ferrari jest zupełnie inne niż te, które opuściłem kilka lat temu, jeśli chodzi o mężczyzn i mentalność. Ferrari w tym roku miało dobry bolid, momentami nawet lepszy od Mercedesa, ale zabrakło w finalnej części."

"Vettel popełnił kilka decydujących błędów, ale do mistrzostwa świata trzeba zrobić wszystko by utrzymać go w najlepszej kondycji.To kierowca najwyższego kalibru, zawsze blisko związany z teamem. W momentach frustracji trzeba go wspierać, tym bardziej, że do ekipy wkracza młody Leclerc, który ma przed sobą świetlaną przyszłość."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu