Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2019-03-17
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Salo: Fatalny sezon nie jest do końca winą Bottasa

Udostępnij na Facebook
06.12.2018 10:28, autor: Aga Kaźmierczak, wyświetleń: 2686

Mika Salo stanął w obronie Valtteriego Bottasa.

Dla Valtteriego Bottasa nie był to udany sezon startów w barwach Mercedesa. Sam zainteresowany stwierdził, że był to jego najgorszy sezon w karierze. Niektórzy uważają, że Bottas przesadza w otwartym krytykowaniu swoich słabszych wyników.

"Myślę, że to ok, że powiedział to głośno" - powiedział Mika Salo. "Przynajmniej rozpoznał słabe punkty i będzie pracował nad nimi zimą, więc nie będzie ich w przyszłym roku."

"Valtteri nie ma wyboru, musi się zresetować i zacząć w przyszłym roku całkowicie od nowa. Prawie wszystko poszło nie tak w tym roku."

"Baku było naprawdę fatalne. Gdyby nie to co się stało, prowadziłby w mistrzostwach i kto wie, co by się stało w dalszej części sezonu. Poza tym było naprawdę sporo drobiazgów, które były po prostu pechem, a nie czymś, co Valtteri zrobił źle, ale z pewnością wpłynęło to na niego bardzo źle."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu