Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2019-03-17
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Hartley: Odchodzę z podniesioną głową

Udostępnij na Facebook
07.12.2018 10:06, autor: Aga Kaźmierczak, wyświetleń: 2951

Brendon Hartley żegna się z F1. Jak stwierdził, za decyzjami o tym, czy kierowca zostaje czy odchodzi nie zawsze stoją tylko jego wyniki.

"W ostatnich tygodniach telefon miałem przyklejony do ucha, odczytałem mnóstwo e-maili" - powiedział Hartley. "Nie jest to doskonała pora roku na uporządkowywanie spraw z wyścigami, ale mam dobrą reputację i próbuję dowiedzieć się, jakie kolejne kroki będą odpowiednie i co mnie uszczęśliwi. Na pewno zobaczycie mnie robiącego coś w przyszłym roku, ale nie będzie to F1."

Hartley stwierdził, że jego sytuacja nie jest zła, ponieważ "poprawił swoje CV i nie skompromitował się w F1 w tym roku". Jeśli chodzi o politykę w F1, Brendon nie jest pod wrażeniem.

"Chciałbym któregoś dnia opowiedzieć tę historię. To polityka, której nie lubię. W początkowej fazie sezonu pojawiły się plotki, które były dla mnie dużym zaskoczeniem. Myślałem, że podpisałem długoterminowy kontrakt. Myślę, że pewnie znaleźliby się ludzie, którzy pewnie pękliby z tego powodu, a ja wyszedłem z tego znacznie mocniejszy."

"F1 jest bardzo skomplikowana. Wiąże się z nią naprawdę dużo pieniędzy. To przez politykę i jakieś powody niektórzy kierowcy zostają albo opuszczają F1 i nie zawsze masz to pod kontrolą i nie zawsze chodzi tylko o wydajność zawodnika. Ja opuszczam padok z wysoko uniesioną głową. Wiem, że dałem z siebie to co najlepsze w tym roku."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu