Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Niemiec 2019-07-28
f1 - GP Niemiec
Pochmurno

21°C

5 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

FIA potwierdza: Halo uchroniło Leclerca

Udostępnij na Facebook
07.12.2018 13:48, autor: Aga Kaźmierczak, wyświetleń: 3692

FIA badała system halo po incydencie z udziałem Nico Hulkenberga, Charlesa Leclerca i Fernando Alonso do którego doszło w GP Belgii.

Cała trójka z najgroźniej wyglądającego incydentu roku wyszła bez szwanku. FIA poddała analizie zapisy z kamer oraz obtarcia, jakie pojawiły się na systemie halo w bolidzie Leclerca po tym, jak nad jego głową przeleciał Fernando Alonso.

"Z dostępnych danych i materiałów wideo jesteśmy pewni, że koło nie trafiłoby w kask Charlesa" - powiedział dyrektor ds. Bezpieczeństwa FIA, Adam Baker w wywiadzie dla Autosport. "Inaczej byłoby w przypadku przedniego skrzydła, które mogłoby trafić Leclerca w głowę, a konkretnie w wizjer. Trudno jest jednak przewidzieć intensywność kontaktu z jakąkolwiek precyzją."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu