Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2019-03-17
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Magnussen: Brakuje mi zwycięstw, już nie pamiętam jak to jest stać na podium

Udostępnij na Facebook
07.12.2018 14:04, autor: Aga Kaźmierczak, wyświetleń: 3423

Kevin Magnussen przyznał, że walka w drugiej połowie stawki o miano najlepszego z tej grupy jest "nudna, głupia" i go "nie kręci".

Jako, że kierowcy Mercedesa, Ferrari i Red Bulla zajęli pierwsze sześć czołowych miejsc, oczy opinii publicznej kierują się na drugą połowę stawki. W tej walce Kevin Magnussen zajął trzecie miejsce z dorobkiem 56 punktów.

"To mnie frustruje" - powiedział w wywiadzie dla Autosport. "To nie jest ekscytująca walka, bo walczysz o bycie najlepszym z pozostałych itd. To nie jest fajne."

"Prawie zapomniałem jak wygląda podium, jak wygląda PP czy zwycięstwo, ponieważ minęło sporo czasu odkąd gościłem tam po raz ostatni. To trochę rozczarowujące, ale tak właśnie jest. Brakuje mi uczucia wygranej w wyścigu, walki o mistrzostwo i wygrywania mistrzostw."


Wasze komentarze (2) Dodaj komentarz
~gość / 2018-12-07 23:45:02
jedno podium 2014 nieżle cytuj
~gość / 2018-12-07 23:42:17
A kiedy on miał PP czy stał na podium bo chyba coś przeoczyłem cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu