Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Austrii 2019-06-30
f1 - GP Austrii

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Kubica: Dużo będzie zależało od bolidu

Udostępnij na Facebook
03.01.2019 10:18, autor: Aga Kaźmierczak, wyświetleń: 2707

Robert Kubica przyznał, że powodzenie jego powrotu do F1 zależy w dużej mierze od konkurencyjności bolidu Williamsa.

Robert Kubica wraca do F1 po ośmioletniej przerwie, będzie jeździł w barwach Williamsa. W zeszłorocznym sezonie ekipa dysponowała najwolniejszym bolidem w stawce. Sam zainteresowany gotowy jest na podjęcie wyzwania.

"Czeka mnie trudne zadanie i bardzo ambitny cel, ale myślę, że znany jestem z tego, że nie biorę na siebie rzeczy łatwych i lekkich" - powiedział Robert w wywiadzie dla Przeglądu Sportowego. "To jak to zadziała i to jak blisko będę, będzie w dużej mierze zależało od tego jak będę się czuł w bolidzie i jaki on będzie. Jak się będzie zachowywał. To może albo znacząco ułatwić sprawę, albo ją utrudnić."

"Źle działający bolid jest jak taniec z partnerem, który nie potrafi tańczyć. Jeśli bolid nie działa tak, jak tego oczekuje kierowca, nie chodzi nawet o prędkość czy czasy okrążeń, ale poczucie, że to może przeszkadzać zawodnikowi."


Wasze komentarze (1) Dodaj komentarz
~gość / 2019-01-03 16:49:22
Rakiety to bym się raczej nie spodziewał... cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu