Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Austrii 2019-06-30
f1 - GP Austrii

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Raikkonen podekscytowany skupieniem się na "czystych wyścigach"

Udostępnij na Facebook
05.01.2019 09:31, autor: Sonia Mazur, wyświetleń: 2490

Kimi Raikkonen jest podekscytowany perspektywą zaangażowania się w "czyste wyścigi", kiedy ponownie wcieli się w kolory Saubera w 2019 roku.

Po długich spekulacjach i rozważaniach, Ferrari ogłosiło, że mistrz świata opuści ich zespół, a jego miejsce zajmie Charles Leclerc. Uważano, że Finn może chcieć udać się już na emeryturę, jednak dzięki przyjęciu szansy na powrót do zespołu, w którym wszystko się zaczęło w 2001 roku, dano mu szansę na drugie życie.

„Naprawdę nie mogę się doczekać. To będzie inne pod wieloma względami, ale cel nadal będzie taki sam. To bardziej czyste wyścigi, mam nadzieję, że okaże się to dobre dla obu stron - taki jest cel. Myślę, że to jest to, co możemy zrobić, a może jestem w błędzie, ale mam dobre przeczucie i dlatego zgodziłem się tam wrócić.”

Raikkonen testował wcześniej samochód Saubera po sezonie w Abu Zabi, ale nie chce wyciągać żadnych wniosków, ani porównywać bolidu do prowadzenia Ferrari.

"Nie myślałem o tym, zobaczymy, gdy zaczniemy jeździć nowymi bolidami. Oczywiście jest to inne wyzwanie, ale podoba mi się to, dlatego właśnie się go podjąłem. Wśród ludzi istnieje wiele różnych opinii na temat tego, jak to pójdzie. Dowiemy się, a my zrobimy wszystko, co w naszej mocy, i myślę, że mamy dobrą okazję do zrobienia wspaniałych rzeczy. Gdzie to nas zabierze, kto wie? Dowiemy się” – wyjaśnił Kimi.


Wasze komentarze (1) Dodaj komentarz
~gość / 2019-01-05 09:53:13
Taka gra słów. Sauber właśnie znaczy czysty. :) cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu