Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Austrii 2019-06-30
f1 - GP Austrii

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Brawn: F1 nie ma litości dla nikogo

Udostępnij na Facebook
08.01.2019 16:59, autor: Aga Kaźmierczak, wyświetleń: 2252

Ross Brawn stwierdził, że upadek Williamsa i McLarena pokazuje, że F1 nie zna litości, dodatkowo obie ekipy cierpią z powodu nieustających zmian personalnych.

McLaren i Willliams to teamy z długoletnią tradycją w F1. Niestety, w ostatnich latach ich blask jest znacznie mniejszy. Ross Brawn uważa, że brak sukcesu dowodzi, że sport ten może być bezwzgędny dla każdego, jeśli za kulisamie nie dzieje się dobrze.

"To wspaniałe zespoły o świetnej historii, ale niestety F1 nie zna litości nawet dla historii. Szanuje tylko to, co dzieje się na torze tu i teraz" - powiedział. "Jako F1 chcemy, by te zespoły powróciły na konkurencyjne pozycje, ponieważ to świetne teamy i świetne marki, ale F1 nie ma litości."

"Jeśli nie wykonujesz pierwszej klasy pracy, to widać to w każdą sobotę albo niedzielę. Owszem, mogą wrócić do konkurencyjnego miejsca, ale to trudna praca."

Dyrektor F1 uważa, że częścią problemów były zmiany w zarządzaniu na przestrzeni ostatnich lat. Przytoczył przykład Mercedesa, którego sukces jest wynikiem stabilności ich personelu.

"Mercedes wciąż ma tych samych ludzi, których spotkałem w 2007 roku, a to oznacza ponad 10 lat stabilności. To ważne. McLaren i Williams przeszli zmiany, a to zawsze oznacza czas, zanim się wszystko ustabilizuje."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu