Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Austrii 2019-06-30
f1 - GP Austrii

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Dumontier: Perez będzie dobrym porównaniem dla Strolla

Udostępnij na Facebook
09.01.2019 09:37, autor: Aga Kaźmierczak, wyświetleń: 2149

Sergio Perez będzie dobrym punktem odniesienia dla Lance’a Strolla w Racing Point, wcześniej znanym jako Force India.

Taka jest opinia Francoisa Dumontiera, promotora Grand Prix w Montrealu. O przybyciu Strolla do Racing Point, Dumontier powiedział: „To dobra wiadomość, wygląda na to, że jest to ekipa konkurencyjna. Cieszę się również z przejęcia zespołu przez Lawrence'a, kiedy spojrzymy na udziały, można powiedzieć, że to kanadyjski zespół” - powiedział dla Le Journal de Montreal.

W minionym sezonie kolegą Lance’a z ekipy Williamsa był rosjanin Siergiej Sirotkin: ”To był bardzo trudny sezon w Williamsie” - powiedział Dumontier. „Szkoda, bo to zespół mistrzów świata, który często walczył o tytuł, ale F1 działa cyklicznie. Perez jest dobrym kierowcą, z którym można się porównywać, jest szybki i trudny do prześcignięcia, w przeszłości robił na prawdę niezłe rzeczy. Myślę, że dla Strolla będzie to miłe porównanie, podobnie jak z Felipe w swoim pierwszym sezonie. Chociaż Massa był jego mentorem, Lance mógł porównywać się z kimś, kto wygrywał wyścigi. Zajął 12. miejsce w mistrzostwach, zdobywając punkty i podium, a ludzie się tego nie spodziewali” - podsumował.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu