Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Austrii 2019-06-30
f1 - GP Austrii

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Marko: Spodziewamy się kar

Udostępnij na Facebook
09.01.2019 12:38, autor: Aga Kaźmierczak, wyświetleń: 2510

Doktor Helmut Marko przyznaje, że Red Bull jest przygotowany na kary za wymiany silników w tegorocznym sezonie.

Red Bull od tego roku współpracować będzie z Hondą. W zeszłym roku dostawca pracował już z juniorskim teamem ekipy, Toro Rosso i współpraca układała się całkiem dobrze.

Doktor Helmut Marko twierdzi, że Honda wyprzedziła już Renault, ale wciąż jest jeszcze luka do Mercedesa i Ferrari. Aby ją zniwelować, zarówno Red Bull jak i Honda wyraziły zgodę na agresywny rozwój w tym roku, co uznano za konieczność.

"Mamy w planach mistrzostwo na ten rok" - powiedział Marko. Cel ambitny, ale niezawodność może stanowić problem. Ekipa szykuje się na ewentualne kary.

"Spodziewamy się wykorzystać pięć silników na sezon. Jeśli mądrze rozplanujemy kary, straty będą niewielkie. Wydajność jest ważniejsza" - powiedział Marko.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu