Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Austrii 2019-06-30
f1 - GP Austrii

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Andretti nie jest pewien, czy Leclerc jest odpowiednią osobą dla Ferrari

Udostępnij na Facebook
10.01.2019 15:06, autor: Sonia Mazur, wyświetleń: 1915

Andretti, nie ma wątpliwości, że Sebastian Vettel jest liderem zespołu, ale nie jest przekonany do nowego kierowcy Ferrari - Charlesa Leclerca.

Mistrz Formuły 1 i były kierowca Ferrari Mario Andretti, spytany przez Sky Italia o Vettela powiedział: „On jest absolutnie odpowiednim człowiekiem dla Ferrari. Pamiętam, że podczas jego pierwszego roku z Red Bullem, zapytałem go, jakie są jego plany na przyszłość i natychmiast odpowiedział: Jazda dla Ferrari!”

„Sebastian jest właściwym kierowcą na tym miejscu. Myślę, że trudno powiedzieć, kto w walce pomiędzy Hamiltonem a Vettelem jest lepszy, ponieważ jeżdżą różnymi samochodami, ale obaj są dobrymi ludźmi. Natomiast parowanie Leclerca z Vettelem wydaje się poprawne, alternatywą jednak byłoby kontynuowanie z Kimim, ponieważ on i Sebastian bardzo dobrze się dogadywali."

"Leclerc wydaje się  bardzo dobry, a bycie młodym oznacza, że ma przed sobą dobrą przyszłość. ale nie wiem, czy to jest odpowiedni moment dla niego. Przy dwóch kierowcach w zespole musi być numer jeden i numer dwa, a dwa numery jeden nigdy dobrze nie działają” – podsumował Andretti.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu