Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Austrii 2019-06-30
f1 - GP Austrii

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Norris: Nikt nie wie, czy dobrze to zrobimy

Udostępnij na Facebook
10.01.2019 15:29, autor: Sonia Mazur, wyświetleń: 1812

Lando Norris przyznaje, że "nikt nie wie", czy któraś z ekip, przygotuje odpowiednio bolid na nowy sezon, ale jest pewien, że "duże zmiany" się opłacą.

W tym sezonie Norris obok Carlosa Sainza będzie częścią nowego zespołu McLarena. Przed tym duetem stoi trudne zadanie odrodzenia McLarena, którego nie udało się osiągnąć w ubiegłym roku, kończąc sezon na szóstej pozycji. Norris jednak zapewnia: „Oczywiście ekipa jest pewna, że dokonują właściwych zmian. W zespole nastąpiło ich całkiem sporo, m.in. to, w jaki sposób zbliżamy się do  rozwoju oraz planów na przyszły rok. Koncentrujemy się na tym, by w 100% być pewnym, że wszystko idzie w dobrym kierunku.”

Norris oprócz pomocy w odbudowaniu McLarena wyznaczył sobie także inny cel: „Moim idealnym celem jest pokonanie Carlosa podczas każdego wyścigu i podczas każdej sesji kwalifikacyjnej” – powiedział. „To nierealny cel, na ten moment, ale zrobię wszystko co w mojej mocy, aby być na to gotowym. Chciałbym go pokonać i to jest mój cel do którego będę dążył.”


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu