Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Austrii 2019-06-30
f1 - GP Austrii

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Maurizio Arrivabene wyląduje w Sauberze?

Udostępnij na Facebook
11.01.2019 09:31, autor: Aga Kaźmierczak, wyświetleń: 1803

Ferrari potwierdziło ostatnio zmianę na stanowisku szefa. Czy Maurizio Arrivabene wyląduje w Sauberze?

Sauber przeszedł w ostatnim czasie wiele zmian: nawiązanie współpracy z Alfą Romeo, dołączenie do teamu Kimiego Raikkonena i juniora Ferrari, Antonio Giovinazziego. Niemiecki Auto Bild donosi, że do teamu wkrótce dołączy nowe/stare nazwisko - Maurizio Arrivabene, były szef Ferrari.

To nie jedyna sensacja, która znalazła się w raporcie. Podobno Sauber może stać się pełnym zespołem Alfy Romeo.

"To zupełnie inne wyzwanie, ale podoba mi się" - powiedział Kimi. "Jeśli popytasz ludzi na ten temat, to opinie są różne jak to się może potoczyć, ale wszystkiego dowiemy się w nadchodzącym sezonie i zrobimy wszystko, co w naszej mocy. Mamy dobrą szansę na zrobienie wspaniałych rzeczy. Kto wie dokąd nas to zaprowadzi."

"Sauber to znacznie mniejszy zespół niż ten, w którym byłem, ale naprawdę nie mogę się doczekać. Na wiele sposobów będzie inaczej, ale cel jest wciąż taki sam - dobrze radzić sobie w wyścigach. Myślę, że teraz bardziej będzie chodziło o czyste wyścigi niż coś innego. Mam nadzieję, że okaże się to dobre dla obu stron. Mam dobre przeczucia i jestem podekscytowany tym, że tu jestem."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu