Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2019-06-23
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Rosberg: Vettelowi ciężko będzie pokonać Leclerca

Udostępnij na Facebook
11.01.2019 13:16, autor: Aga Kaźmierczak, wyświetleń: 2071

Były kierowca Mercedesa przyznał, że zasiądzie przed telewizorem w tegorocznym sezonie tylko po to, by oglądać pojedynek kierowców Ferrari.

Dołączenie Charlesa Leclerca do Ferrari będzie jednym z najbardziej fascynujących aspektów sezonu 2019. Takiego zdania jest Nico Rosberg, były mistrz świata i były kierowca Mercedesa.

Wielu uważa, że Vettel ma przed sobą trudne zadanie, a mianowicie odparcie ataków Leclerca, co może stać się wielkim wyzwaniem.

"Włączę telewizor tylko po to, by zobaczyć walkę tych dwóch kierowców" - powiedział Rosberg podekscytowany składem kierowców Ferrari. "Leclerc jest silny, a Vettel wychodzi z trudnego roku. Będzie musiał być bardzo skoncentrowany i dać z siebie wszystko, jeśli ma zamiar pozostać liderem Ferrari. Leclerc to nie Raikkonen. To wywiera na niego dużą presję."

Rosberg uważa, że największym problemem Vettela będzie jego niezdolność do zmiany podejścia.

"Jeśli masz zbyt duże zaufanie do swoich umiejętności, tak jak on czasami, to nie jesteś gotowy na zmianę nastawienia. Podejrzewam, że tego nie będzie w stanie zmienić - swojego podejścia" - powiedział Nico.


Wasze komentarze (1) Dodaj komentarz
~gość / 2019-01-12 22:02:55
Król kryształowej kuli. Przepowiada wszystko: od daty startu pierwszego wyścigu w sezonie, poprzez wygrane w poszczególnych wyścigach do dokładnej godziny zrobienia kupy po wyścigu przez zawodnika. Znalazł się cygan o blond włosach do przepowiadania przyszłości. cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu