Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Austrii 2019-06-30
f1 - GP Austrii

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Piero Ferrari: Binotto zbuduje silny zespół

Udostępnij na Facebook
11.01.2019 15:45, autor: Magdalena Sołśnia, wyświetleń: 2202

Piero Ferrari wyjawił pewne informacje o tym jak przebiegła decyzja w sprawie zmiany szefa zespołu Ferrari.

Stanowisko Maurizio Arrivabene przejął Mattia Binotto, do tej pory pełniący funkcję szefa technicznego Ferrari. Piero Ferrari, jedyny żyjący syn założyciela teamu wyznał, że decyzja w sprawie zmiany szefa ekipy została podjęta już w grudniu, jednak z różnych powodów nie chcieli ujawniać jej światu od razu.

- Wszystko wydarzyło się przed świętami Bożego Narodzenia. Następnie z różnych powodów postanowiliśmy nie informować o tym od razu wszystkich. Nie chcę wchodzić w szczegóły także dlatego, ponieważ jestem wspólnikiem, ale działaliśmy wyłącznie w interesie Ferrari- wyznał Piero Ferrari.  

Ostatnio pojawiły się plotki, że walka o fotel szefa ekipy Ferrari przytłoczyła Arrivabene i z tego powodu odszedł z zespołu. Jednak Piero Ferrari powiedział, że podczas podejmowania ostatecznej decyzji wszyscy byli skoncentrowani na tym, aby zespół rósł w siłę.

- Najważniejszą rzeczą, którą wzięliśmy pod uwagę było zagwarantowanie ciągłości technicznej, a w przypadku Mattio Binotto możemy liczyć na jakie kompetencje w zakresie budowy silnego zespołu- dodał Piero.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu