Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Belgii 2019-09-01
f1 - GP Belgii
Deszcz

19°C

5 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Pirelli martwi się... o pogodę

Udostępnij na Facebook
30.01.2019 13:00, autor: Aga Kaźmierczak, wyświetleń: 1625

Dostawca ogumienia martwi się o warunki atmosferyczne, jakie będą towarzyszyć zawodnikom na zimowych testach.

W zeszłym roku zimowe testy, które i tak są już bardzo mocno ograniczone, nie odbyły się bez przeszkód ze względu na bardzo niskie temperatury, a nawet opady śniegu.

Bahrajn był proponowany jako alternatywa na sezon 2019, ale zespoły zagłosowały przeciwko tej wyprawie ze względu na koszty i logistykę. Pirelli przyznaje, że obawia się wyjazdu do Barcelony i powtórki z rozrywki.

"Do początku stycznia wydawało się, że w Barcelonie jest wiosna, ale teraz jest o wiele chłodniej" - pisze brazylijski Globo powołując się na oficjeli Pirelli.


Wasze komentarze (1) Dodaj komentarz
~gość / 2019-01-30 16:31:07
Jerez byłby lepszy na zimowe testy. Pół tysiąca km na południe od Barcelony, ale niestety nie ma homologacji dla F1. cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu