Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Belgii 2019-09-01
f1 - GP Belgii
Deszcz

19°C

5 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Marko: Honda obiecała więcej niż Renault

Udostępnij na Facebook
05.02.2019 09:18, autor: Aga Kaźmierczak, wyświetleń: 2916

Red Bull wyznaczył sobie ambitny cel na pierwszy rok współpracy z Hondą.

"Naszym celem jest uczynienie z Maxa Verstappena mistrza świata sezonu 2019" - powiedziałdoktor Helmut Marko. Trzeba przyznać, że cel jest szalenie ambitny zważywszy na fakt, iż będzie to pierwszy rok współpracy z dostawcą. Większość ekspertów przewiduje, że Mercedes i Ferrari pozostaną liderem w tym roku, ale zgodnie przyznają, że Red Bull może dysponować najlepszym bolidem. Pod znakiem zapytania stoi jednak konkurencyjność silników Hondy.

"Bardzo ważne jest, abyśmy zajęli się kwestiami niezawodności, które spędzały nam sen z powiek w poprzednich latach" - powiedział Marko w wywiadzie dla RTL. Spodziewa się jednak, że Red Bull będzie w tym roku na równi z Mercedesem i Ferrari.

"Honda obiecuje nam znacznie więcej niż Renault" - zdradził Marko.


Wasze komentarze (1) Dodaj komentarz
jacek_jacek [komentarzy: 3] / 2019-02-10 15:49:28
Niech Marko lepiej powie, ile zaoferował FuturoCoin. TO polska firma, działająca w kryptowalutach, która została sponsorem RedBulla w F1. Mało jest polskich akcentów w F1, dlatego szkoda, że nie piszecie o tym. Kubica i Orlen to wiadomo, ale jak widać wchodzimy do Formuły większą ławą ;) cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu