Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Niemiec 2019-07-28
f1 - GP Niemiec
Pochmurno

21°C

5 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Todt: Leclerc nie może być 'niecierpliwy'

Udostępnij na Facebook
07.02.2019 13:46, autor: Aga Kaźmierczak, wyświetleń: 2197

Nicolas Todt przestrzega Charlesa Leclerca przed zbytnią 'niecierpliwością', która może być dla niego zgubna.

Charles Leclerc będzie w tym roku ścigał się w barwach Ferrari u boku Sebastiana Vettela. W Scuderii zastąpił Kimiego Raikkonena, który przeszedł do Saubera, który jeździć będzie od tego roku pod szyldem Alfa Romeo.

Nicolas Todt, syn Jeana Todta i znany manager kierowców, zwrócił uwagę, że Leclerc 'nigdy nie był na podium ponieważ nie miał samochodu, którym mógłby tego dokonać'.

Todt uważa też, że w tym roku to się zmieni i Leclerc będzie dysponował najlepszym bolidem, ale ostrzega go przed nadmierną niecierpliwością.

"Błąd, który Charles może popełnić, to być niecierpliwym. Ma dopiero 21 lat i będzie musiał sobie poradzić z rozczarowaniem, porażką, którą poczuje, nawet jeśli będzie drugi. Charles zawsze ustawia sobie wysokie cele, ale nie będzie to dla niego problemem" - powiedział Nicolas.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu