Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Niemiec 2019-07-28
f1 - GP Niemiec
Pochmurno

21°C

5 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Todt: Z tym nazwiskiem wiążą się oczekiwania

Udostępnij na Facebook
07.02.2019 13:49, autor: Aga Kaźmierczak, wyświetleń: 2406

Nicolas Todt zajął się między innymi prowadzeniem kariery syna Michaela Schumachera, Micka.

"Ferrari zrozumiało, że warto inwestować w młodych ludzi i dzisiaj zaczynają czerpać z tego korzyści" - powiedział Nicolas Todt. "Po Charlesie, Kvyacie i Massie, chciałbym odegrać znaczącą rolę w karierze Micka."

"Mick w Ferrari to wyjątkowa historia. Zapytaj każdego na świecie kim jest Schumacher i będą znali odpowiedź, a jeśli dopasuje się do tego nazwę Ferrari, tworzy się coś naprawdę wyjątkowego" - kontynuuje.

"Mick w F1 to byłoby nie tylko coś wyjątkowego dla jego rodziny, ale także dla sportu, dla Ferrari i dla fanów. Ze względu na Michaela, oczekiwania względem Micka są bardzo wysokie, ale nazwisko nie czyni go od razu szybkim. Sam będzie musiał zbudować swoją przyszłość."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu