Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Niemiec 2019-07-28
f1 - GP Niemiec
Pochmurno

21°C

5 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Ciemna czerwień Ferrari i... kłopoty?

Udostępnij na Facebook
08.02.2019 10:36, autor: jw, wyświetleń: 2818

Czerwony, lecz w mocniejszej barwie i możliwy mat. Czy tak będzie wyglądał nowy bolid Ferrari? I kolejna kwestia - czy Scuderia nie złamie przepisów...

To nie pierwszy raz, gdy mówi się o zmianie odcienia czerwieni na bolidach Ferrari na tegoroczny sezon. Czerwień zostanie, ale ma być nieco ciemniejsza. To zasługa sponsora, którym zostało Mission Winnow. Inicjatywa należy do Philip Morris, producenta papierosów Marlboro. Powiązanie z producentem papierosów nie spodobało się w Australii i prowadzone jest dochodzenie przez federalny wydział zdrowia i australijski Urząd ds. Komunikacji i Mediów.

Philip Morris zarzeka się, że inicjatywa Mission Winnow nie ma nic wspólnego z promowaniem wyrobów tytoniowych i nie reklamuje ani nie promuje żadnych markowych produktów. To raczej inicjatywa mająca zapewnić lepszą przyszłość, znak zmian. Są jednak tacy, którzy uważają, że loga i podobieństwo symboli Mission Winnow do reklam Marlboro jest tak uderzające, że jednoznacznie nawiązują do producenta wyrobów tytoniowych.

Ekipa zaprezentuje swój nowy bolid 15 lutego w piątek. Prezentacja będzie transmitowana na żywo z Maranello.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu