Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Belgii 2019-09-01
f1 - GP Belgii
Deszcz

19°C

5 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Liberty będzie walczyło o sprzedaż F1 z zyskiem

Udostępnij na Facebook
08.02.2019 11:14, autor: Aga Kaźmierczak, wyświetleń: 2668

Takiego zdania jest Igor Yermilin, prezydent rosyjskiej federacji wyścigów samochodowych.

Igor Yermilin został poproszony przez rosyjski Sportbox o komentarz w sprawie pogłosek o rosnących problemy Liberty Media.

"Obecne kierownictwo chciało zacząć ulepszać Formułę 1, ale okazało się to o wiele trudniejsze niż myśleli" - powiedział. "Nie mają doświadczenia, ani zdolności do precyzyjnego kontrolowania procesu, jak robił to Bernie Ecclestone, a wszystkie niepewności, które się pojawiają od razu generują pogłoski."

" Głośne zapowiedzi Liberty Media teraz powoli zanikają. Obecnie niemalże nic nie słyszymy od nich. Problemy z przepisami technicznymi, problemy z Concorde Agreement, problemy z organizatorami."

Jeśli chodzi o plany sprzedaży F1, Liberty na pewno poniesie stratę.

"Bardzo trudno jest znaleźć nabywcę, który jest gotów wydać tyle, ile Amerykanie potrzebowali. Muszą to sprzedać drożej niż kupili, ale nie ma prawie nikogo, kto byłby gotów to zrobić" - powiedział Yermilin.

 


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu