Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Singapuru 2019-09-22
f1 - GP Singapuru
Pochmurno

29°C

13 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Duża pewność siebie Pereza

Udostępnij na Facebook
08.02.2019 11:42, autor: Aga Kaźmierczak, wyświetleń: 2829

Sergio Perez uważany jest już za weterana królowej sportów motorowych. Nigdy jednak nie był w stanie brylować na jej szczycie (poza kilkoma wizytami na podium).

Sezon 2018 był słabym rokiem w wykonaniu Sergio Pereza, pomimo, że ukończył mistrzostwa na ósmym miejscu.

"To tak, jakby ludzie się do mnie przyzwyczaili" - powiedział Perez w wywiadzie dla Auto Bild. Ten rok powinien być dla Sergio dużo lepszy. Force India zostało wydobyte z dna przez miliardera, Lawrence'a Strolla i przemianowane na Racing Point. Stroll spłacił długi jakie team miał wobec sponsorów Pereza i wizja opuszczenia teamu przez kierowcę odeszła w zapomnienie.

"Wraz z wiekiem zyskujesz pewność siebie, wiesz, jak to działa" - powiedział meksykański zawodnik. Pomimo faktu, że team należy teraz do Strolla, a zespołowym partnerem Pereza będzie syn właściciela, Sergio jest przekonany, że utrzyma fotel lidera teamu.

"Myślę, że doświadczenie pomaga w tym, jak kierować zespołem, jak budować go wokół siebie, jaki progres jesteś w stanie zrobić ze swoim bolidem, z konfiguracją."


Wasze komentarze (1) Dodaj komentarz
~gość / 2019-02-08 14:32:40
...co jak co ale EGO to sErGiO ma wielkie...

cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu