Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Rosberg: Formuła 1 czasami mnie przerażała

Udostępnij na Facebook
11.02.2019 09:40, autor: Sonia Mazur, wyświetleń: 1141

Nico Rosberg ujawnił, że nie tęskni za Formułą 1, nigdy nie był śmiałkiem, przez co ​​sport czasami go przerażał.

Niemiecki kierowca zaszokował świat sportów motorowych, gdy ogłosił, że wycofuje się z wyścigów po tym jak sięgnął po swój mistrzowski tytuł w 2016 roku. Teraz, w wywiadzie dla niemieckiej telewizji ZDF, 33-latek przyznał, że nie żałuje przejścia na emeryturę.

„Muszę się przyznać, że są chwile, kiedy patrzę i myślę: To dobrze, że nie jestem już w tym bolidzie. Na przykład w Baku - kiedy ścigają się ulicami miasta z prędkością 360 km / h, milimetry od ściany. W przeciwieństwie do innych kierowców, nie jestem prawdziwym śmiałkiem. Tak, bywały chwile, kiedy się bałem” – przyznał Rosberg.

Rosberg powiedział, że jego decyzja o odejściu w 2016 roku była „najlepszą decyzją”, ale wtedy nie był tego taki pewien: „Kiedy zdecydowałem się opuścić F1, nie miałem pojęcia, jak to będzie wyglądać za dwa, trzy miesiące lub rok. Na szczęście miałem rodzinę i inne pasje. Szybko znalazłem dla siebie nową drogę. To była najlepsza decyzja” – podsumował Nico.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu