Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Meksyku 2019-10-27
f1 - GP Meksyku

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Haas zaczyna korzystać z symulatora Dallary

Udostępnij na Facebook
11.02.2019 11:00, autor: Aga Kaźmierczak, wyświetleń: 1215

Nie, spokojnie, na linii Haas-Ferrari nie dzieje się nic złego. Zmiana wynika z potrzeb teamu.

Do tej pory amerykański team korzystał z symulatora Ferrari w Maranello, ale jak zdradza szef stajni, Gunther Steiner, team nie był w stanie korzystać z symulatora podczas weekendów Grand Prix, ponieważ w tym czasie korzysta z niego Ferrari.

"Mamy dostęp do symulatora Ferrari, ale korzystają z niego podczas weekendów GP" - powiedział Steiner w wywiadzie dla magazynu BT. "Teraz też chcemy korzystać z symulatora podczas weekendów, więc będziemy korzystać z symuatora Dallary."

"Trzeba czasu, aby stworzyć program do symulatora, ale oczekujemy, że będzie gotowy na wiosnę. Od piątego albo szóstego wyścigu spodziewamy się, ze będziemy korzystać z symulatora w weekendy" - dodaje.

Dallara buduje bolidy Haasa.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu