Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Belgii 2019-09-01
f1 - GP Belgii
Deszcz

19°C

5 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Testy McLarena jednak bez Alonso?

Udostępnij na Facebook
11.02.2019 18:04, autor: Sonia Mazur, wyświetleń: 1420

Gil de Ferran nie potwierdza, że ​​Fernando Alonso będzie testował nowy bolid McLarena w Barcelonie.

Hiszpan niedawno widziany był w fabryce McLarena. To ożywiło na nowo spekulacje, że Alonso może przetestować w przyszłym tygodniu nowy bolid na sezon 2019, na zaproszenie szefa McLarena Zaka Browna.

Gil de Ferran zapytany, czy Alonso przetestuje nowy samochód powiedział: „Zobaczymy. Na razie nic nie wiadomo.” Podkreślił jednak, że ostatnie zwycięstwo Alonso w Daytona tylko potwierdziło jego talent: „Zawsze mówiłem, że dla mnie Fernando jest jednym z najlepszych kierowców w historii”, powiedział Brazylijczyk dla hiszpańskiej gazety AS. De Ferran odniósł się również do swojej roli w McLarenie, po tym jak okazało się, że będzie także dyrektorem generalnym nowej serii Extreme E: „Nie będę miał codziennej roli w Extreme E, ale oczywiście chciałbym widzieć jak odniesie sukces”, powiedział.

Bez wględu na to, czy Alonso weźmie udział w testach de Ferran zapewnił, że celem McLarena jest poprawa w porównaniu do 2018 roku: „Oczywiście, aby wiedzieć, jak konkurencyjny będzie nowy samochód, musimy poczekać i zobaczyć go na testach w Barcelonie” – dodał.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu