Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Belgii 2019-09-01
f1 - GP Belgii
Deszcz

19°C

5 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Williams: Świeży wygląd i jasna przyszłość

Udostępnij na Facebook
12.02.2019 12:53, autor: Aga Kaźmierczak, wyświetleń: 1428

Claire Williams chciała, by barwy nowego bolidu były symbolem "jasnej" i "świeżej" przyszłości, zaznaczając tym samym koniec horroru brytyjskiej stajni.

Williams, niegdyś utytułowany i legendarny team, zeszłoroczny sezon ukończył na ostatnim miejscu w klasyfikacji generalnej. Ponadto ekipa straciła sponsora tytularnego, jakim było Martini. Na ten rok Williamsowi udało się pozyskać nowych sponsorów i ku zaskoczeniu wielu, nowego sponsora tytularnego.

"Frankowi się podoba i możecie być zaskoczeni tym, co właśnie usłyszeliście" - powiedziała Claire Williams na prezentacji bolidu. "Byłam trochę zdenerwowana, gdy mu to przedstawiłam, ale on jest w pełni za tym. Jeśli by mu się to nie spodobało, zwolniłby mnie."

Nowy wygląd jest "świeży" i "jasny". Jak zdradziła Williams, ma nadzieję, że osiągi również ulegną znacznej poprawie.

"Ostatni sezon był bardzo trudny, ale przez całą zimę nikt nie odszedł, co mówi o sile ducha w Williamsie" - powiedziała Claire. "To, co się dzieje, mogło zniszczyć zespół, mogliśmy ugrzęznąć w wewnętrznej walce lub zwolnić połowę zespołu, ale nie chcieliśmy tego. Znamy swoje słabości. Nie bez powodu zalicza się upadek z piątego na dziesiąte miejsce. Wykonaliśmy sporo pracy, ale droga powrotna zajmie nam trochę czasu."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu