Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Kanady 2019-06-09
f1 - GP Kanady
Częściowe zachmurzenie

16°C

13 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Paddy Lowe schodzi z pokładu?

Udostępnij na Facebook
07.03.2019 09:16, autor: Aga Kaźmierczak, wyświetleń: 1655

Dyrektor techniczny Williamsa na tydzień przed rozpoczęciem sezonu... udał się na urlop.

Nieudane przedsezonowe testy, a teraz to - nagłe odejście Lowe z teamu (oficjalnie udał się na urlop z powodów osobistych) to zły omen przed startem sezonu, który już za tydzień. Jeszcze nie tak dawno Paddy mówił, że "obwinianie jednej osoby za porażkę jest nierozsądne". Ekipa Williams póki co została bez dyrektora technicznego.

Nie wiadomo, czy to chwilowy urlop i Paddy wróci, czy też początek jego końca w stajni. Pożegnanie się z nią nie będzie jednak takie łatwe, bo Lowe jest udziałowcem Williamsa i członkiem zarządu.

Warto również wspomnieć, że FIA dopatrzyła się u Williamsa nieregulaminowych rozwiązań. Przed startem sezonu nakazała ekipie dokonać zmian w lusterkach i przednim zawieszeniu.


Wasze komentarze (3) Dodaj komentarz
~gość III / 2019-03-07 19:22:14
~gość: nic się nie dzieje szefem technicznym zostanie Robert Kubica i kierowcą etatowym kasę na pewno weźmie mniejszą a i auto doprowadzi do poziomu na pewne punkty w środku stawki

Optymista jesteś, to mi się podoba. Obyś miał rację. ;) cytuj
~gość / 2019-03-07 18:59:52
nic się nie dzieje szefem technicznym zostanie Robert Kubica i kierowcą etatowym kasę na pewno weźmie mniejszą a i auto doprowadzi do poziomu na pewne punkty w środku stawki cytuj
~gość III / 2019-03-07 12:25:07
Rany...coraz gorzej się robi... cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu