Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Niemiec 2019-07-28
f1 - GP Niemiec
Pochmurno

21°C

5 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Gasly ostrzega Red Bulla

Udostępnij na Facebook
09.03.2019 10:54, autor: Mikołaj Śmiłowski, wyświetleń: 1390

Pierre Gasly ostrzega Red Bulla przed błędnym myśleniem.

Zespół Red Bull Racing zakonczył swoją wieloletnią współpracę z Renault jako dostawcą silników, aby od sezonu 2019 połączyć siły z japońskim koncernem, Hondą.

Szef zespołu, Christian Horner w wywiadzie powiedział, że Honda zaoferowała zespołowi "najlepszą instalację w jego historii", a nowy silnik nazwał "pięknością".

Pierre Gasly, nowy kierowca austriackiego zespołu potwierdza, iż nastawienie w zespole jest dosć optymistyczne, mimo kilku kraks z końca testów w Barcelonie, lecz przypomina, że należy zachować czujność.

"Jest dobrze, lecz nie powinniśmy się tym zbytnio ekscytować" powiedział w wywiadzie. "To tylko testy i każdy zespół coś ukrywa. Powinniśmy się skupić tylko i wyłącznie na sobie"

"Wiemy, że mamy spory potencjał, ale jednocześnie nie jesteśmy pewni co prezentują inne zespoły. Powinniśmy ulepszać sfery bolidu, które nie są doskonałe i nie mysleć o niczym innym."


Wasze komentarze (1) Dodaj komentarz
ekwador15 [komentarzy: 1265] / 2019-03-09 14:50:56
gdybyś dwa razy podczas testów się nie rozbił, to sprawdziliby w red bullu znacznie wiecej rzeczy a tak to Twoja wina panie Gasly. cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu