Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Kanady 2019-06-09
f1 - GP Kanady
Częściowe zachmurzenie

16°C

13 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Hulkenberg musi jeszcze poczekać na podium

Udostępnij na Facebook
13.03.2019 11:26, autor: Sonia Mazur, wyświetleń: 971

Nico Hulkenberg przyznaje, że jego szansa na podium może zostać odłożona w czasie.

Niemiec ma haniebny rekord bycia kierowcą przez dłuższy czas bez podium. „Chcę przerwać tę klątwę wcześniej niż później” - powiedział 31-latek dla agencji prasowej SID. „Sam staram się zbudować najlepszy zespół”, uśmiechnął się. „Mam nadzieję, że będziemy gotowi za rok lub dwa. Poczyniliśmy już znaczne postępy, dokonaliśmy wielu inwestycji, ale teraz chcemy powoli czerpać z tego co udało nam się zbudować” - powiedział Hulkenberg.

Jednak przyznaje, że w tym roku może być za wcześnie na podium: „Nie możemy powiedzieć z pełnym przekonaniem, że w tym roku będziemy na podium” - powiedział. Ma nowego kolegę z ekipy Daniela Ricciardo, który już na starcie zarabia znacznie więcej niż Hulkenberg.

Niemiec twierdzi, że podpisanie kontraktu z nowym kierowcą „podkreśla, jak poważne jest Renault." Posiadanie Daniela oznacza, że ​​zespół bierze na siebie odpowiedzialność za zbudowanie dla niego doskonałego samochodu. To właściwy krok”, powiedział. Jednak przybycie Ricciardo daje do zrozumienia, że Hulkenberg jest obecnie kierowcą numer 2. Nico odpowiedział: „To będzie interesujące konkurować z nim. Nie miałem takiego pojedynku w mojej karierze i w pewnym sensie to zadecyduje o mojej przyszłości”.


Wasze komentarze (2) Dodaj komentarz
18047borat1979 [komentarzy: 755] / 2019-03-13 19:07:49
Przy tempie rozwoju jego kariery to może się nie doczekać. cytuj
~gość / 2019-03-13 12:37:59
Lubię tego kierowcę - nie zdziwię się jak będzie mniej więcej na tym samym poziomie co Ric. cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu