Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Kanady 2019-06-09
f1 - GP Kanady
Częściowe zachmurzenie

16°C

13 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Hill: Ricciardo nie chciał pozostać w cieniu Verstappena

Udostępnij na Facebook
13.03.2019 18:31, autor: Sonia Mazur, wyświetleń: 942

Mistrz świata z 1996 roku Damon Hill poparł odejście Daniela Ricciardo z Red Bulla.

Australijczyk Mark Webber, powiedział, że decyzja Ricciardo o dołączeniu do Renault w 2019 roku była „dziwna”, ale Hill twierdzi, że odzwierciedla to jedynie chęć osiągnięcia sukcesu: „Daniel zawsze ma ogromny uśmiech, ale w głębi duszy ma palące pragnienie zwycięstwa i wie, że jego zegar tyka” – powiedział dla The Age.

„Ma 29 lat i mógł odczuwać presję oraz to że całe wsparcie jest kierowane na Maxa Verstappena, a nie na niego” - dodał Hill. Uważa, że Daniel musi iść ciągle naprzód i dać sobie możliwość bycia numerem 1. „Nie chcesz być marginalizowany w tym sporcie i nie masz zamiaru cieszyć się z bycia numerem 2. Daniel znienawidziłby siebie na zawsze, gdyby to zaakceptował”.

Były szef Ricciardo, Christian Horner, uważa, że ​​Australijczyk opuścił zespół, ponieważ obawiał się bycia pokonanym przez Verstappena. Według Hilla Australijczyk: „Wciąż wierzy, że może pokonać Maxa Verstappena. Poszedł do Renault, ponieważ może mu pomóc to, że cała uwaga będzie kierowana na niego. To z kolei pozwoli mu wykorzystać jego talent oraz umiejętności całego zespołu.” Nie uważa też, żeby budżet Renault - który jest mniejszy niż Mercedesa, Ferrari i Red Bulla – mógł być problemem dla francuskiego zespołu.


Wasze komentarze (1) Dodaj komentarz
~gość / 2019-03-13 21:05:19
Hornet gada głupoty że Daniel się boi Verstapena ten kto oglądał net fiksa ma dowód na to że Verstapena faworyzuje bodajże w 3cim odcinku mówił że było by miło gdyby maxowi dobrze poszło w Monako a tu smuteczek maxiu się rozbił na treningu a Daniel zdobył pp i potem wygrał,moim zdaniem Daniel dobrze zrobił że zmienił zespół bo był takim Webberem dla vetela

cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu