Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Kanady 2019-06-09
f1 - GP Kanady
Częściowe zachmurzenie

16°C

13 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Verstappen „dość zrelaksowany” na ceremonii otwarcia

Udostępnij na Facebook
13.03.2019 20:11, autor: Sonia Mazur, wyświetleń: 867

Max Verstappen potwierdził opinię przełożonych na temat jego dojrzałości i cierpliwości w 2019 roku.

Doradca Red Bulla, dr Helmut Marko, powiedział, że 21-letni Holender, niegdyś uważany za porywczego i zbyt agresywnego, jest teraz gotowy na mistrzowski tytuł. „Ogólnie jestem dość zrelaksowany przed pierwszym wyścigiem” - powiedział Verstappen, po przybyciu do Melbourne. „Przez lata radziłem sobie ze wszystkim lepiej i z pewnością ma to związek z moim coraz większym doświadczeniem” - dodał.

Max powiedział, że pomimo zaufania Red Bulla, nie jest pewien, czy Honda jest gotowa wygrać lub walczyć o mistrzostwo świata: „Melbourne nie powie wszystkiego o reszcie sezonu. Na przykład w zeszłym roku zauważyliśmy, że różnica między Mercedesem a Ferrari rośnie nieco w trakcie sezonu”.

Podobnie jak wszyscy inni kierowcy F1, Verstappen pojawił się dzisiaj w Melbourne na inauguracji sezonu. Został również powołany na oficjalną czwartkową konferencję prasową FIA: „Tak, te rzeczy są zawsze świetną zabawą i cieszę się, że możemy zacząć już teraz” – dodał sarkastycznie.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu