Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Kanady 2019-06-09
f1 - GP Kanady
Częściowe zachmurzenie

16°C

13 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Kwiat nie wyklucza powrotu do Red Bulla

Udostępnij na Facebook
13.03.2019 20:45, autor: Sonia Mazur, wyświetleń: 878

Daniił Kwiat nie wyklucza możliwości powrotu do Red Bull Racing.

Dr Helmut Marko mówi, że powrót rosyjskiego kierowcy do Toro Rosso w 2019 roku wydaje się być jego „ostatnią szansą” w F1. Sam zainteresowany powiedział, że zostanie kolegą z zespołu Maxa Verstappena nie będzie problemem: „Bardzo dobrze się dogaduję z Maxem. Mam bardzo duży szacunek do tego, co zrobił w Formule 1, w tak młodym wieku. Bycie z nim w ekipie byłoby dla mnie wielkim wyzwaniem” - dodał.

Kwiat jest przede wszystkim zdeterminowany, aby dobrze rozpocząć sezon w ten weekend w Melbourne: „Po pierwsze: jestem teraz z Toro Rosso, ludzie tutaj zasługują na to, co najlepsze ode mnie, więc teraz to im daję wszystko” - powiedział. „Nie mogę jeszcze myśleć o następnym kroku, ale żeby odpowiedzieć na pytanie - oczywiście, że tego chcę”.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu