Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Kanady 2019-06-09
f1 - GP Kanady
Częściowe zachmurzenie

16°C

13 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Ralf: pobicie rekordu Michaela nie będzie łatwe dla Hamiltona

Udostępnij na Facebook
13.03.2019 22:02, autor: Sonia Mazur, wyświetleń: 945

Lewisowi Hamiltonowi nie będzie łatwo pobić rekordu Michaela Schumachera w siedmiu mistrzostwach świata.

Taki jest pogląd brata Michaela, Ralfa, który również ścigał się w F1. Hamilton zdobył swoje piąte mistrzostwo świata w zeszłym roku, a teraz wielu czeka na to, że wyprze Schumachera jako najlepszego kierowcę wszechczasów. „Formuła 1 zawsze charakteryzowała się zespołami i facetami, którzy wykonali świetną robotę w swojej erze” - powiedział Ralf Schumacher dla agencji prasowej DPA.

„To, co zrobił Michael, było niezwykłe i zawsze takie będzie. Nawet jeśli Lewis pobije rekord, to się nie zmieni. Jednak dwa tytuły, to jeszcze daleko. Szczególnie jeśli Ferrari wykona dobrze swoją pracę, nie będzie mu łatwo”, dodał.

Ralf uważa, że ​​Ferrari i Sebastian Vettel będą silni w 2019 roku: „Wszystko, czego Sebastian chciał od Ferrari, teraz ma, co jest bardzo ważne dla kierowcy. Zawsze pokazywał, że jeśli pakiet pasuje, może wykorzystać go jak najlepiej. Może to wynikać z presji ze strony nowego kolegi z zespołu, ale może to również pomóc w sytuacji. Jeśli masz dwóch szybkich facetów obok, zazwyczaj idziesz szybciej we właściwym kierunku” - dodał Ralf, odnosząc się do Charlesa Leclerca.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu