Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Kanady 2019-06-09
f1 - GP Kanady
Częściowe zachmurzenie

16°C

13 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Rodacy Vettela nie wierzą, że mu się uda

Udostępnij na Facebook
14.03.2019 10:17, autor: Aga Kaźmierczak, wyświetleń: 786

W głosowaniu jakie zleciła agencja prasowa DPA wyniki powalają. Rodacy Sebastiana Vettela nie wierzą, że uda mu się wywalczyć tegoroczny tytuł.

Tylko 27 procent głosujących wierzy, że Sebastian Vettel może wywalczyć tegoroczny tytuł, 37 procent uważa, że tego nie dokona. Reszta wstrzymała się od głosu.

W Melbourne Vettel zdradził, że tegoroczny model bolidu nazwał 'Lina'. Niemiecki kierowca znany jest z tego, że każdy swój bolid nazywa żeńskim imieniem. Czy Lina będzie na tyle dobra, że pomoże zgarnąć Sebastianowi tytuł? To wielki znak zapytania.

"Oczywiście, Ferrari jest bardzo mocne, ale myślę, że Mercedes jest w dużo lepszej kondycji niż wielu uważa. Z drugiej strony Ferrari ma dużą przewagę, ponieważ czerpie ze współpracy z Haasem i Alfą Romeo. Myślę, że ta współpraca jest dużo bardziej owocna niż współpraca Mercedesa z Racing Point i Williamsem" - powiedział były kierowca Jan Lammers w wywiadzie dla De Telegraaf.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu