Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Kanady 2019-06-09
f1 - GP Kanady
Częściowe zachmurzenie

16°C

13 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Sirotkin ma nadzieję na testy w Renault w 2019 roku

Udostępnij na Facebook
14.03.2019 13:05, autor: Sonia Mazur, wyświetleń: 985

Siergiej Sirotkin mówi, że ma nadzieję, że w tym roku uda mu się zasiąść za kierownicą samochodu Renault podczas testów.

Po straceniu miejsca w Williamsie, Rosjanin został kierowcą rezerwowym Renault, „To nie jest rola, o której marzyłem, bo chciałbym brać udział w wyścigach” - powiedział Sirotkin dla francuskiego Auto Hebdo. „Powiedzmy, że to mały krok do tyłu, ale mam nadzieję, że po tym zrobię  duży krok naprzód. Wolę patrzeć na to pozytywnie”.

 „Będę pracował na symulatorze oraz brał udział w  pracach rozwojowych” - wyjaśnił. „Nie dopracowaliśmy jeszcze wszystkich szczegółów. Mam nadzieję, że będę miał okazję jeździć, ale decyzja nie należy do mnie. Wróciłem do zespołu z doświadczeniem jako kierowca wyścigowy, więc moja opinia na techniczne sprawy jest bardziej rozwinięta”.

Sirotkin powiedział, że jest „zasmucony” sytuacją Williamsa, „Byłem z nimi tylko jeden sezon, ale byłem tam tak często, że miałem wrażenie, że spędziłem tam jedną czwartą mojego życia” - powiedział.

„Przeszliśmy przez bardzo trudną sytuację, ale zebraliśmy się jak nigdy dotąd i ciężko pracowaliśmy cały czas. Wkładałem dużo serca w rozwój samochodu na ten sezon, więc boli mnie, że nie wszystko poszło tak jak zakładaliśmy.”


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu